ما هیچ مرزی نداریم

درباره ما


شرکت تبلیغاتی ایده پرداز با بیش از دو دهه تجربه در حوزه ی تبلیغات واجرای کمپین های تبلیغاتی،با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در حوزه های جامعه شناسی تبلیغات، روانشناسی، اجتماعی، بازاریابی، مدیریت و.....توانسته است در میان سایر شرکت های تبلیغاتی جایگاه ویژه ای را کسب نموده وبه عنوان یکی از موفق ترین شرکت های فعال در این حوزه به عنوان یک برند بین المللی خود را مطرح نماید.

آگاهی از موقعیت شرکت در بازار، دست یابی به رشد پایدار، آگاهی از وضعیت موجود در بازار و مشتریان برند سازی، تبلیغات مبتنی بر علم و شناخت از وضع موجود در جهت تاثیر گذاری بیشتر و....

تنها بخش کوچکی از خدماتی است که شرکت ایده پرداز در قالب یک کمپین تبلیغاتی به موسسات، شرکتها، نهادها و.......ارائه می نماید.

 درباره ماامروزه وبا ظهور روش های نوین در عصر ارتباطات و فناوری وکاربرد رسانه های دیجیتال در کنار رسانه های سنتی،دست یابی به اهداف راهبردی ( Strategic ) ،یک سازمان ( تولیدی،صنعتی یا خدماتی ) ، نیازمند وجود ارتباطی دو سویه ( Dialogue ) بین آن سازمان و جامعه ی مخاطب بوده وانتقال پیام که از جمله مهمترین هدف ها در این ارتباط است. نیازمند وجود رسانه ای مناسب و کارآمد خواهد بود. از جمله راه های تحقق این هدف، استفاده از کمپین تبلیغاتی ( Advertising Campaign ) است.

درباره ما
شایان ذکر است در اجرای یک کمپین تبلیغاتی با توجه به نوع نیاز اطلاع رسانی کمپانی به مخاطبین، سیاستهای فروش وگسترش بازار هر مجموعه، از رسانه هایی مانند: تلویزیون، تبلیغات مطبوعاتی، مبلمان شهری، نمایشگاه، سمینار وموارد بسیار دیگری استفاده می کرد به همین دلیل شرکت ایده پرداز به عنوان یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها در شناخت مدیا و نیز انتخابات نوع و چگونگی استفاده از هر رسانه در کمپین های تبلیغاتی توانسته است خدمات قابل توجه و موفقی به مشتریان خود ارائه نماید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به ایده پرداز می باشد