ایده پرداز

ما  ایده پرداز هستیم
آیا مشاور تبلیغاتی دارید ؟ ما مشاور و مجری پروژه های تبلیغاتی هستیم با ما تبلیغاتی متفاوت را تجربه کنید ما به مشتریان خود علاقمندیم

ماایده پرداز هستیم

ما مشاور و مجری پروژه های تبلیغاتی هستیم

آخرین پروژه های ما
تاریخچه

شرکت تبلیغاتی ایده پرداز با بیش از دو دهه تجربه در حوزه ی تبلیغات واجرای کمپین های تبلیغاتی،با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در حوزه های جامعه شناسی تبلیغات، روانشناسی، اجتماعی، بازاریابی، مدیریت و.....توانسته است در میان سایر شرکت های تبلیغاتی جایگاه ویژه ای را کسب نموده وبه عنوان یکی از موفق ترین شرکت های فعال در این حوزه به عنوان یک برند بین المللی خود را مطرح نماید.

مشاهده بیشتر

استراتژی

امروزه وبا ظهور روش های نوین در عصر ارتباطات و فناوری وکاربرد رسانه های دیجیتال در کنار رسانه های سنتی،دست یابی به اهداف راهبردی ( Strategic ) ،یک سازمان ( تولیدی،صنعتی یا خدماتی ) ، نیازمند وجود ارتباطی دو سویه ( Dialogue ) بین آن سازمان و جامعه ی مخاطب بوده وانتقال پیام که از جمله مهمترین هدف ها در این ارتباط است. نیازمند وجود رسانه ای مناسب و کارآمد خواهد بود. از جمله راه های تحقق این هدف، استفاده از کمپین تبلیغاتی ( Advertising Campaign ) است.

مشاهده بیشتر

خدمات

شرکت ایده پرداز ، در زمینه های طراحی گرافیک مدرن و چاپ و طراحی وب سایت های پرتال و فروشگاهی و طراحی و اجرای نمایشگاه های بین المللی و هدایای تبلیغاتی و برگزاری سمینار و ... فعالیت می نماید.

مشاهده بیشتر


شرکت پاکبان
شرکت ساران
شرکت تماشا
شرکت ال جی
شرکت کن
شرکت بوتان
شرکت aeg
شرکت توشیبا
شرکت مولینکس
 شرکت پیلگون
شرکت تکو

برخی از پروژه های ایده پرداز

خدمات ایده پرداز

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

وب سایت شما با گرافیک منحصر به فرد ، که مناسب برای مجموعه شما است ، طراحی می گردد و از صفر تا صد توسط تیم ما برنامه نویسی میگردد.

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

واحد طراحی سه بعدی ایده پرداز می کوشد تا با متدهای روز دنیا خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماید.این خدمات در بخش های مدل سازی، طراحی غرفه ، طراحی داخلی و طراحی خارجی ارائه می گردد.

گرافیک و چاپ

خدمات چاپ

شرکت ایده پرداز با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود خدمات متفاوتی را در حوزه چاپ و بسته بندی ارائه می دهد که بارزترین آن ، نظارت مستقیم بر روی کیفیت پروسه انجام کارها می باشد.

کمپین تبلیغاتی

شرکت ایده پرداز به عنوان یکی از حرفه ای ترین مجموعه ها در شناخت مدیا و نیز انتخابات نوع و چگونگی استفاده از هر رسانه در کمپین های تبلیغاتی توانسته است خدمات قابل توجه و موفقی به مشتریان خود ارائه نماید.


هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

در حوزه هدایای تبلیغاتی با سه روش تولید هدایای تبلیغاتی خاص، واردات هدایای تبلیغاتی و تامین هدایای مورد نیاز از داخل کشور در این بخش خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

ما با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در حوزه های جامعه شناسی تبلیغات، روانشناسی و... توانمندی تبلیغات محیطی در تمام حوزه ها به نحو شایسته ای را دارا می باشیم .

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول است. به بیان ساده‌تر عکس تبلیغاتی می‌بایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند.

موشن گرافیکس

موشن گرافیکس

موشن گرافیک،مبحثی انتزاعی و مفهومی است که با هنر ترکیب گرافیک و حرکت و صدا همراه می باشد و برآیند حاصل از این ترکیب را می توان در ساختار محتوایی آن جستجو نمود .مجله ایده پرداز

کلیه حقوق این سایت متعلق به ایده پرداز می باشد